Кухня – це душа та серце кожної оселі. Саме тому варто приділити особливу  увагу при замовлені меблів. Так з чого ж потрібно почати , щоб замовити кухню? 
   По – перше, виміряйте ширину та висоту стін, де плануєте встановити кухонний гарнітур та накресліть план. По-друге, визначтесь з стилем та дизайном Вашої майбутньої кухні на замовлення. Радимо закласти приблизний бюджет, з похибкою 15-20 % не непередбачувані витрати.  Плануючи кухню самостійно ви можете стикнутися з рядом труднощів таких як підбір матеріалі та фурнітури, функціональність, зонування. Тому радимо Вам звернутись в фірми, де працює штатний дизайнер – конструктор. Він допоможе визначитись матеріалами та фурнітурою, а також зробить прорахунок вартості майбутніх меблів. Маючі на руках кошторис з різних меблевих салонів Ви зможете обрати для себе найкращий варіант.  
  Обравши меблеву фірму, перш за все, конструктор виїде на замір вашої кухні. Це дозволить дизайнеру створити проект по точним розмірам та узгодити вивід комунікацій( розетки, вимикачі, вивід води та газу). Далі для вас створять індивідуальний проект та візуалізацію  кухні, враховуючи всі побажання. Після узгодження проекту та підписання договору замовлення запускається на виробництво.


  Кухня – це те місце, де господиня проводить чи не найбільше свого часу. Для того, щоб замовити кухню необхідно  продумати всі деталі ще на етапі планування. Спочатку потрібно розробити функціональний проект, в якому будуть враховані не тільки дизайн, а й практичність.
  Функціональний проект кухні на замовлення розпочинається з правильного  планування комунікацій. Потрібно продумати, де розташувати розетки, витяжку, газову колонку, вивести газ та воду. 
  Другий етап —  це зонування кухні. Розділення базується на основних етапах виконання роботи. Речі потрібно розташовувати в тій зоні, де вони будуть використовуватись найчастіше. Кухня уявно ділиться на 5 зон: підготовка, приготування, мийка, зберігання, запаси. Планування залежить від площі та геометрії приміщення. Також потрібно приділити увагу розташуванню речей на кухні. Предмети, якими користуються часто потрібно розмістити на такій висоті,щоб було зручно їх достати. Чим користуються рідше, розмістити зверху та знизу.
  Плануючи замовити кухню, наступним параметром потрібно визначитись з висотою робочої поверхні. Розмістити стільницю на комфортному рівні, щоб не згибатись під час приготування їжі та іншої роботи. Після розробки функціонального проекту кухні можна починати обирати стиль та кольорову палітру кухонних меблів.